ЕНДОКРИНОЛОГ


Ендокринологія – це наука, яка займається хворобами, викликаними порушенням обміну речовин в організмі. Точніше, ендокринологія вивчає неприємності гормонального балансу в організмі, оскільки від кількості вироблених гормонів, залежить робота певних органів і, загалом, всього організму.

Основні гормони, що регулюють роботу будь-якого організму, виробляються в таких органах, як: щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози. Збій в роботі цих органів призводить до таких, важких хвороб, як зоб, цукровий діабет, ожиріння, безпліддя.

У випадку, коли вас турбує надмірна втомлюваність, поганий настрій, часта плаксивість, часті перепади настрою, стан депресії, що не припиняються головні болі, зниження рівня пам’яті, зниження слуху, випадання зубів, випадання волосся або сильне оволосіння, м’якість нігтів, суха шкіра, постійне бажання втамувати спрагу, сухість у ротовій порожнині, тахікардія, високий артеріальний тиск, відчуття як ніби у вас ком у горлі або печіння в очах, не рідкісні сечовипускання, сильні і тривалі судоми в литкових м’язах, поява великої кількості розтяжок на шкірі, крихкі кістки, зайва вага або його сильна худина, імпотенція у чоловіків, безпліддя у жінок, а так само хронічні запори – то це серйозний привід записатися на прийом до лікаря-ендокринолога.


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019