ФізіотерапіяСОЛЯНА КІМНАТА (ГАЛОТЕРАПІЯ)

Соляна кімната — це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Галотерапія – це фізіотерапевтичний метод лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом в соляній кімнаті, атмосфера якої максимально наближена до мікроклімату печер соляних шахт та гротів.

Лікувальний ефект соляної кімнати оснований на властивостях негативно заряджених іонів та гідроіонів звичайної солі (хлорид натрію). Негативно заряджені іони при попаданні в дихальні шляхи та на шкіру, викликають подразнення нервових закінчень, частково проникають в кровоносну систему, впливаючи на організм людини, яка перебуває в соляній кімнаті.

Галотерапія позитивно впливає на роботу слизової оболонки дихальних шляхів, покращує функцію органів дихання, призводить до зменшення набряку слизової оболонки, покращує виділення слизу та харкотиння. Штучно створений мікроклімат соляної кімнати має антисептичний та  дезінфікуючий вплив на слиз дихальних шляхів та шкіру завдяки великій кількості хлориду натрію, який має противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію!

Повітря усередині кімнати в 10 разів чистіше ніж зовні!

Мікрокліматичні умови соляної кімнати при тривалому (курсовому) застосуванні позитивно впливають на стан серцево-судинної, нервової, ендокринної та імунної систем. Ці умови також сприяють підвищенню опірних та захисних сил організму проти інфекцій, володіють і седативним ефектом при лікуванні психосоматичних розладів та інших неврозів.

Тривале перебування в соляній кімнаті більш ефективне у лікуванні таких захворювань органів дихання: бронхіальна астма, хронічні бронхіти, бронхоектатична хвороба, хронічне обструктивне захворювання легень.                                                     

Використання галотерапії доцільне в якості додаткового лікування та реабілітації в період після перенесеної гострої респіраторної інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів (риніт, синусит, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія).

Висока ефективність  галотерапії відмічається у лікуванні дітей!

Галотерапія корисна під час реабілітації професійної патології органів дихання, яка пов’язана зі шкідливими виробничими умовами.

Покази та протипокази  щодо тривалості курсу лікування та частоти застосування  визначається лікуючим лікарем (сімейним лікарем, терапевтом, педіатром, пульмонологом, отоларингологом, алергологом чи фізіотерапевтом). Повноцінний курс галотерапії складає 14-20 процедур

Абсолютними протипоказаннями до застосування галотерапії

є гострі інфекційні захворювання!

В соляній кімнаті медичного центру «Благомед» мікроклімат створений за рахунок масиву солі. Цей метод максимально використовує її природні властивості, на відміну від використання  напилення  дрібною сіллю. Стіни кімнати облицьовані необробленими глибами солі неправильної форми, що забезпечує вільний відрив мікрочастинок хлориду натрію.  Підлога вимощена соляними плитами. Для обладнання кімнати використано 7 тонн  солі  Солотвинського родовища,   найчистішого за хімічним складом (99% NaCl)  в Європі. Крім того при проведенні галотерапії використовуються соляні світильники та галогенератор,  який додає у кімнату високодисперсний аерозоль хлориду натрію (розмір часток NaCl не більше 0,4 мкм).

МЦ «Благомед» пропонує

—          Комфортні умови перебування для дітей та дорослих та індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

—          Попередній запис на сеанси галотерапії та консультації кваліфікованих спеціалістів в зручний для Вас час

—          При курсовому лікуванні існує система знижок

—          Проведення сеансів галотерапії відбувається відповідно до цільових (в залежності від захворювання) та вікових груп

ПРЕСОТЕРАПІЯ


Пресотерапія – це ефективний метод при лікуванні целюліту, ожиріння, набряків та інших захворювань, пов’язаних з порушенням циркуляції крові та лімфи, а також є хорошою профілактикою варикозного захворювання вен.

Пресотерапія — (лімфодренаж) — метод, заснований на ритмічній стимуляції м’язів у певній послідовності з метою викликати природний дренаж лімфи і зменшити вміст рідин і токсинів.

Пресотерапія:

• виводить з організму надлишки рідини і шкідливі токсичні речовини
• відновлює водний баланс( що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини)
• поліпшує венозний кровообіг
• активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах( активізує рецептори клітини, відповідальні за розщеплення жиру).

У МЦ «Благомед» для проведення пресотерапії застосовують апарат Lymphastim 12 EASY від компанії BTL (один з провідних виробників медичного обладнання) — це універсальний апарат для лімфодренажа. Усього одна процедура, виконана за допомогою апарату для пресотерапії, замінює 20-30 сеансів ручного масажу.

На пацієнта одягаються спеціальні штани, оснащені пневмокамерами( з принципом роботи як у манжети для вимірювання тиску). Камери в певному порядку здуваються або наповнюються повітрям. Здійснюваний таким способом масаж дозволяє позбутися від набряків, значно зменшити об’єми тіла. Робота апарату для пресотерапії імітує м’язові скорочення. Процедура не викликає неприємних відчуттів і займає близько 40 хвилин.

Максимально ефективного результату можна отримати , застосовуючи антицелюлітні засоби (креми) під час процедури. Перед проведенням процедури фахівці рекомендують випити 2 склянки води.

Після першого сеансу об’єм стегон може зменшитися на півтора — два сантиметри, за рахунок позбавлення тканин від зайвої рідини. Курс зазвичай включає в себе 8-12 процедур. Під час процедури відчуваються приємне тепло у всьому тілі, поліпшується настрій, досягається ефект глибокої релаксації. Після процедури людина відчуває себе відпочившою і сповненою сил, а шкіра просто світиться здоров’ям, вражаючи своєю пружністю. Не втрачайте можливість бути привабливою та здоровою звертайтесь в Медичний Центр «Благомед».

ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАФІОЛЕТОВИМ ВИПРОМІНЮВАННЯМ (УВЧ -ТЕРАПІЯ)

Лікування ультрафіолетовим випромінюванням (УВЧ -терапія) проводиться у медичному центрі «Благомед» за допомогою портативного ртутно-кварцевого опромінювача УГН-01М (тубус-кварц). Ультрафіолетове проміння проявляє бактерицидну, протизапальну, імуностимулюючу дію.

Показання:

— гострі та підгострі запальні захворювання шкіри (псоріаз, екзема),
— хвороби носоглотки (слизових носа, мигдалин),
— внутрішнього вуха,
— анаеробна інфекція, рани.

Протипоказання:

підвищена чутливість шкіри та слизових до ультрафіолетового опромінення, гострі запальні гнійничкові захворювання, лихоманка, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

ЕЛЕКТРОТЕРАПІЯ

Електротерапія – застосування з лікувальною метою постійного дозованого електричного струму низької напруги.

Електричний струм в певних параметрах є фізіологічним подразником і широко використовується для впливу на функціональний стан окремих органів і систем організму з лікувальною метою.

Покази:

— бронхіальна астма,
— артеріальна гіпертензія 1-2 ступеня
— захворювання травного тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит, коліт)
— дискенезія жовчного міхура
— захворювання органів дихання (вазомоторний риніт)
— захворювання периферійної нервової системи (невралгїі, неврити, нейромізити, плексит).

Протипокази:
підвищена температура тіла, схильність до кровотеч, злоякісні утворення, туберкульоз в активній формі, закриті гнійні процеси.

ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

Лазеротерапія – це метод фізіотерапії, під час якого з метою лікування і профілактики захворювань використовують світлове випромінювання (інфрачервоне та червоне).

МЦ «Благомед» для проведення лазеротерапії оснащений професійним лазерним терапевтичним апаратом «Ліка – терапевт».

Енергія інфрачервоного і червоного випромінювання при поглинанні тканинами переходить в основному в теплоту, викликаючи посилення кровообігу, випоту і обміну речовин в тканинах, що сприяє розсмоктуванню запальних вогнищ і зменшенню інтенсивності больового синдрому не тільки в місці безпосередньої дії на шкіру, але і у внутрішніх органах.

Показаннями до застосування лазеротерапії з переважним використовуванням інфрачервоного випромінювання служать захворювання:

— опоно-рухового апарату,
— хвороби і травми центральної і периферичної нервової системи,
— периферичних судин,
— деякі захворювання внутрішніх органів ( виразкова хвороба шлунку),
— хвороби очей,вуха,
— залишкові явища після опіків і обморожень.

Червоне опромінення: гострі та підгострі запальні захворювання шкіри, герпес, трофічні язви.

Абсолютним протипоказанням для лазеротерапії є новоутворення або підозра на їх наявність, активні форми туберкульозу, кровотечі, недостатність кровообігу другої і третьої стадії.

МАГНІТОТЕРАПІЯ

Магнітотерапія – це метод фізіотерапії, при якому на організм людини діють постійними або змінними низькочастотними магнітними полями.

У МЦ «Благомед» магнітотерапія проводиться за допомогою двоканального апарата імпульсної магнітотерапії Dimap D-2000, що являє собою електробіологічну установку, яка генерує магнітні поля низької частоти.

Магнітотерапія має виражений протизапальний ефект, а також прискорює процеси регенерації (відновлення) та значно знижує біль.

Застосовується при захворюваннях:

— вегетативної нервової системи(вегетативно-судинна дистонія),
— опорно-рухового апарату(болі в колінному суглобі,остеохондроз,переломи кісток)
— органів дихання (синусит,риніт),
— шкірних захворювань (екзема,пролежні,псоріаз,трофічні виразки),
— захворювання кишково-шлункового тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки,панкреатит,коліт),
— гінекологічні захворювання (хронічний аднексит,ендометріоз),
— ревматичні хвороби (артрит,хвороба Бехтерева).

Протипоказання: новоутворення або підозра на їх наявність.

УЛЬТРАЗВУКОВА ТЕРАПІЯ

Ультразвукова терапія – метод фізіотерапії, при якому застосовують ультразвукові коливання.

Медичний центр БЛАГОМЕД оснащений новим високоякісним апаратом ультразвукової терапії.

Первинний ефект дії ультразвуку виявляється на тканинні і внутріклітинні процеси. В тканинах під впливом ультразвуку активуються обмінні процеси, збільшується вміст нуклеїнових кислот і стимулюються процеси тканинного дихання.

Встановлена спазмолітична дія ультразвуку, тому використовують цей метод лікування при:

— бронхоспазмах,
— дискенезіях кишечника,
— спазмах сечового міхура,
— нирковій коліці,
— цистіт.

Ультразвук гальмує і блокує проведення больового імпульсу в нервових клітинах спеціальних гангліїв і по нервових волокнах, це дозволяє проводити лікування захворювань і патологічних станів, що супроводжуються вираженим больовим синдромом (невралгії, міозит, остеохондроз, радикуліт, ревматичні артрити, спортивні травми).

Протипокази:
хвороби крові, гострі запальні процеси, ішемічна хвороба серця з наявністю стенокардії, тиреотоксикоз, схильність до кровотеч, новоутворення.


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019