PRP-терапія в травматологіїОдна з переваг сучасної медицини – це новітні регенераційні технології, що дозволяють відновлювати здоров’я, залучивши ресурси власного організму.
Приклад такого методу – PRP-терапія.
Це метод лікування та відновлення функції суглобів, у якому застосовується власна плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами. (PRP-плазма)

–          Як і чому це працює?
Тромбоцити допомагають клітинам активніше ділитися, що сприяє відновленню пошкоджених тканин.
В результаті такого впливу вдається, ніби «розбудити» клітини хрящових тканин. Завдяки цьому швидше загоюються їх мікротравми, тріщини, відновлюється кісткова структура, пригнічуються запальні процеси.

–          При яких станах рекомендована PRP-терапія?

Болі у м’язах та суглобах різного походження
Профілактика і лікування патологій хребта – остеохондроз, грижі і протрузії міжхребцевих дисків, сколіоз і кіфосколіоз.
Запалення суглобів у спортсменів і наслідки фізичних навантажень
Різні травми опорно-рухового апарату і їх наслідки.

Важливо!
Процедуру пацієнту призначає за результатом огляду, діагностики та аналізів

–          Як відбувається процедура?
✅Спочатку у пацієнта беруть його власну венозну кров.
✅Кров переливають у спеціальну пробірку, яка формою нагадує пісочний годинник. Потім пробірку з кров’ю розміщують у спеціальну центрифугу, де відбувається збагачення крові тромбоцитами.
✅Використання тільки якісних фірмових пробірок гарантує отримання плазми з найбільшою концентрацією тромбоцитів. Чим більше тромбоцитів в отриманій плазмі, тим вище лікувальний ефект.
✅Потім збагачена тромбоцитами плазма шляхом ін’єкції вводиться в уражений суглоб або в ділянку пошкоджених або запалених сухожилків і м’язів. При необхідності маніпуляція може проводитися під місцевою анестезією, а також під контролем УЗД.
На одну ін’єкцію пацієнт витрачає не більше 15-30 хвилин, в той же день людина повернутися додому і вести звичайний спосіб життя.

–          Який ефект від PRP-терапії?
Процедура сприяє: усуненню болю в суглобах; відновлення рухової активності та звичного активного способу життя; прискоренню періоду реабілітації після травм і операцій;

–           Які протипокази у цієї процедури?
PRP-терапія не призначається пацієнтам з аутоімунними, гострими інфекційними захворюваннями, хронічними патологіями печінки, шкірними інфекціями (у місці введення), анемією, онкологічними захворюваннями. Не можна цей метод застосовувати тим, у кого є псоріаз в стадії загострення, захворювання з порушенням згортання крові, критична тромбоцитопенія, тяжкі форми цукрового діабету.

–          Яка консультація необхідна перед процедурою?
Пацієнту потрібно здати розгорнутий аналіз крові, проконсультуватися з лікарем-ревматологом та ортопедом, який здійснює процедуру та розповість про підготовку до неї.


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019