СІМЕЙНИЙ ЛІКАР


Семейний лікар– це хранитель сімейного здоров’я. Йому потрібно довіряти. Його потрібно поважати. До нього завжди потрібно прислухатися.

В більшості випадків першими з пацієнтом у МЦ «Благомед» контактують лікарі загальної практики сімейної медицини (сімейні лікарі) – це спеціалісти з великим досвідом роботи, які пройшли спеціалізовану багатопрофільну підготовку з надання первинної медичної допомоги членам родини будь-якого віку і статті.

 Сімейний лікар розглядає клінічні проблеми пацієнта, як єдине ціле так і в контексті сім’ї і добре розуміє, що сім’я впливає на здоров’я пацієнта і здоров’я пацієнта відображається на його сім’ї.

Якщо у Вас виникає почуття безпорадності і Ви не знаєте до якого спеціаліста звернутись за консультацією, то в такому випадку варто звернутись до сімейного лікаря. Лікар кваліфіковано проведе обстеження, в межах своєї компетенції призначить лікування. А при виявленні серйозних патологій скерує до відповідних спеціалістів, тим самим допоможе пацієнту заощадити час та уникнути зайвих обстежень .


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019