ГІНЕКОЛОГ


Організм жінки – складна особлива і унікальна система , де в кожному віці відбуваються різноманітні зміни та гормональні перебудови.

Гінекологія це наука про жінку та її здоров’я. Цей розділ медицини вивчає як нормальну діяльність жіночого організму так і причини виникнення певних захворювань. Основне  у роботі лікарів-гінекологів це профілактика та лікування різних гінекологічних патологій. Медичний центр «Благомед» пропонує максимально повний спектр послуг для виконання своїх основних задач: консультації та огляд гінекологом, лабораторна діагностика, радіохвильова та малоінвазивна хірургія, УЗ – діагностика, кольпо-, та гістероскопія.  Медичний центр «Благомед» надає професійні послуги та несе відповідальність за Вашу безпеку. Під час виконання всіх маніпуляцій та процедур використовуються виключно одноразові інструменти та розхідні матеріали, що зводить до мінімуму можливість інфікування. Крім того гарантуємо повну конфіденційність та нерозголошення інформації про стан Вашого здоров’я.

ДІВЧИНКА-ДІВЧИНА

В підлітковому віці змінюється психологія майбутньої жінки, з’являються вторинні статеві ознаки, менструації,  які іноді бувають болючими, нерегулярними. 30% захворювань сечостатевих органів у жінки виникають до статевого дозрівання ще в дитинстві ,  внаслідок:

–  анатомічних особливостей будови сечостатевої системи

– неправильного туалету зовнішніх статевих органів

– несформованого  імунітету дитини

Виділення, болі, свербіж, неприємні відчуття в ділянці зовнішніх статевих органів у дівчинки можуть проявитися нервозністю,примхливістю, погіршенням апетиту.

Аномалії будови і розвитку статевих органів , затримка статевого розвитку іноді спричиняють  страждання , порушення дітородної функції.

При гормональних порушеннях виникають  проблеми зі шкірою- юнацькі вугрі (акне)- вороги «дівочої» краси.

Співпраця батьків з гінекологом  сприяє правильному статевому вихованню дівчинки, спрямованому на попередження раннього початку статевого життя , формування навичок особистої гігієни, ознайомлення з наслідками необдуманої (безпечної)  статевої поведінки.

ДІВЧИНА-ЖІНКА

З початком статевого життя виникає багато запитань та проблем, пов’язаних з  статевими інфекціями, небажаною вагітністю та її попередженням.

Свідома вагітність – це перш за все здоровий малюк  і здорова, спокійна мама. Фізіологічний перебіг вагітності  багато в чому залежить від вас, але кваліфіковані поради та постійний нагляд  лікарів є запорукою неускладнених пологів та післяпологового періоду, повноцінного грудного вигодовування, а отже формування міцного імунітету у вашої дитини .

У цьому віці :

Часто турбують інфекційно-запальні захворювання , тому слід пам’ятати , що неувага до здоров’я – одна з причин безпліддя та онкологічних захворювань (в першу чергу патологічних процесів на шийці матки).

Більша ймовірність виникнення та прояву таких захворювань як : міома матки, ендометріоз,  розлади менструального циклу.

Грізними сюрпризами є поява передракових та онкологічних захворювань , які в останні десятиліття діагностуються в більш молодому віці.

Кожна четверта жінка відмічає болючість молочних залоз і виділення з сосків , та лише 10 % з них вчасно звертаються до лікаря.

! Регулярне самообстеження молочних залоз повинно стати вашою звичкою.

ЖІНКА – БАБУСЯ

Клімакс і менопауза-такий самий природний стан для жінки , як менструація та вагітність.

Іноді ми соромимося говорити про такі прояви клімаксу, як  депресія, безсоння, погіршення пам’яті , зниження статевого потягу, зміна постави, зникнення талії, порушення сечовипускання.

Своєчасна «профілактика» неминучих вікових змін може пом’якшити цілий ряд негативних симптомів , а нерідко взагалі позбутися їх.

Основне правило для жінки в цьому віці : будь які прояви  та хворобливі ознаки — сигнал до термінового обстеження в гінеколога , мамолога або терапевта!

Симптоми, при яких слід звернутися до лікаря :

– значні  водянисті та мажучі кров’янисті виділення з статевих шляхів;

– ущільнення, пухлиноподібні утвори, зміни зі сторони шкіри ( кольору, поява ділянки по типу «лимонної кірки») в молочних залозах , тягнутість соска, виділення з сосків;

-біль внизу живота і поперековій ділянці;

-збільшення пахвинних ,  пахових лімфатичних вузлів

ПАМ’ЯТАЙТЕ про онконастороженість та необхідність проведення профілактичних оглядів 1 раз на рік.

В будь – якому віці  для жінки важливо залишатися

красивою, коханою та бажаною, а головне здоровою.

Медичний центр «Благомед» пропонує :

– Консультації та огляд гінеколога

– Розширену кольпоскопію для виявлення патологічних змін на шийці матки

– Ультразвукове дослідження органів малого тазу(з використанням вагінального датчика), молочних залоз, вагітних (пренатальна діагностика)

– Лабораторну діагностику інфекцій , бактеріоскопічне  та цитологічне дослідження

– Лікування захворювань жіночої статевої сфери (в т.ч. патологічних процесів шийки матки).

– Щеплення від раку шийки матки

– Визначення вагітності тест-системою

– Індивідуальний підбір контрацептивів та встановлення ВМС

– Видалення папілом/поліпів радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон»

– Гістероскопія

– Широкий перелік малоінвазивних та стандартних гінекологічних оперативних втручань


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019