УРОЛОГ


Урологія – це галузь медицини, яка вивчає виникнення, причини, розвиток, лікування і діагностику захворювань сечостатевої системи.

Уролог – спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням різних захворювань сечостатевої системи: нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура, статевих органів та урогенітальних інфекцій у чоловіків, сечокам’яної хвороби, циститу, пієлонефриту та нетримання сечі, зокрема і у жінок. Уролог- андролог спеціалізуєтся на діагностиці та лікуванні чоловічих статевих розладів. Лікар проводить діагностику та амбулаторне лікування простатиту, уретриту, еректильної дисфункції та зниження лібідо, сечокам’яної хвороби, захворювань нирок та сечового міхура, венеричних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Медичний центр «Благомед» пропонує:

– комплексний огляд лікаря уролога: збір анамнезу, огляд статевих органів та слизових оболонок, оцінка стану

– обстеження простати (виявлення аденоми простати та онкології на ранніх стадіях)

– масаж простати

– цистоскопія

– уретроскопія

– інстиляція (заливка лікарських засобів) сечового міхура

– катетеризація сечового міхура

– видалення кондилом статевих органів радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон»

– ультразвукове обстеження нирок, наднирників, сечового міхура , простати та сімяних міхурців  (як трансабдомінально так і трансректально)

– лабораторна діагностика


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019