ОТОЛАРИНГОЛОГ


Дитячий організм, що швидко росте та розвивається, суттєво відрізняється від організму дорослої людини. Багато захворювань, на які страждають як діти, так і дорослі, у дітей протікають зовсім інакше, частіше з ускладненнями, тому потребують принципово інших підходів до діагностики та наступного лікування, ніж аналогічні захворювання у дорослих. Саме тому дитяча отоларингологія виділена в окрему, вузькоспеціалізовану область медицині.

В МЦ “Благомед” для роботи дитячого ЛОРа встановлений сучасний ЛОР-комбайн, який дозволяє прицільно, з щадним медикаментозним навантаженням, проводити лікування дітей. За допомогою цифрової відеоендоскопічної системи лікар може провести повноцінний огляд ЛОР-органів: всіх відділів носу та придаткових пазух, вуха, глотки и гортані, що неможливо зробити під час звичайного огляду. В МЦ Благомед працюють досвідчені ЛОРи, які повністю обстежать вашу дитину і призначать лікування.  Не втрачайте час , звертайтесь до лікаря при появі у вашої дитини наступних симптомів: – закладеності носу – затяжних ринітів,  головного болю – частого чхання, свербежу носу – захриплості  голосу – болю та відчуття закладеності у вухах – зниженя слуху.

Отоларингологи Медичного Центру «Благомед» проводять якісну діагностику, лікування і профілактику захворювань вуха, носа, глотки і гортані: різних патологій слуху, отитів , ринітів , синуситів , фарингітів , тонзилітів , ларингітів  та інших захворювань ЛОР-органів.

Фоніатр – це фахівець, який займається захворюваннями голосових зв’язок.  До цього фахівця звертаються при зміні голосу, пошкодженні голосових зв’язок. Це пацієнти, за родом своєї діяльності мають підвищене голосове навантаження — вчителі, диктори, політики, співаки і т.д.

Сурдолог – займається питаннями діагностики та корекції слухових порушень.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ : Аденоїди- симптоми та лікування у дітей. Соляна кімната. Увага! З 2 грудня починають проводитися сеанси ГАЛОТЕРАПІЇ. ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЛОР – ОРГАНІВ РИНІТ. МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ РИНІТ, ЯК БОРОТИСЬ З ПРОБЛЕМОЮ? ГОЛОС – ОСНОВНИЙ ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ. 16 КВІТНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГОЛОСУ. ОХРИПЛІСТЬ ГОЛОСУ. ЧИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ?


logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019