Безпека велосипедистів. Головні правила

11.06.2020
bezpeka-velosypedystiv.jpg
Ви зауважили, що на вулицях міста стало значно більше велосипедистів? Ми вважаємо, що це чудово! Велосипед – це екологічний транспорт і прекрасний спосіб покращити роботу серцево-судинної системи, зміцнити м’язи та зняти нервову напругу. Щоб від велосипедних прогулянок та пересування по місту була лише користь, варто пам’ятати про правила безпеки для велосипедистів: Правило №1 ‼ завжди одягайте шолом.
Правило №2 ‼ майте при собі базову аптечку (стерильні серветки, пластир, антисептик, джгут).
Правило №3 ‼ вивчайте правила та місця для безпечного руху.
Якщо ж ви все-таки впали з велосипеда не намагайтесь одразу встати, поворушіть пальцями ніг та рук, кінцівками, перевірте лице та голову на наявність травм.
  • підводьтесь поступово, ви можете не відчувати біль через викид адреналіну у кров та стан шоку.
  • ‍якщо ви не можете ворушитися, не відчуваєте кінцівки, будь-які рухи спричиняють сильний біль чи запаморочення –  викликайте швидку і попросіть тих, хто знаходиться поруч, максимально обережно перемістити вас у безпечне місце.
  • якщо ви помітили гематоми, пошкодження голови, сильний біль у шиї, бачите кровотечу, глибокі порізи, пошкоджені кінцівки або удар прийшовся на спину – обов’язково зверніться до лікаря!
Велосипедисти, вивчайте правила, будьте обережні, уважні і одягайте шолом) Водії! Будьте пильні і поважайте велосипедистів) Пішоходи, пам’ятайте – велодоріжки на тротуарах створені для того, щоб вам було безпечно, а велосипедистам зручно, а не для того, що по них ходили пішоходи)
Взаємна ввічливість, повага і уважність сприяють здоровій активності)
logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Всі права захищенно Благомед 2019