Чого хочуть всі батьки?

27.05.2020
kym-meni-buty.png
Чого хочуть всі батьки? Щоб дитина була щаслива і здорова)
Здоровою і щасливою  людина почуває себе тоді коли вона перебуває у гармонії та балансі із собою. І перш за все  – це є  гармонія між різними складовими самої людини  : емоційним, тілесним, інтелектуальним та психічним.
Одна із базових потреб  людини на шляху до психологічного здоров’я та благополуччя – це потреба в реалізації власного потенціалу та здібностей.
У  юнацькому віці буває складно  визначитись, яка ж справа та професія САМЕ ТВОЯ
Самореалізація відбувається лише тоді,  коли людина усвідомлює власні здібності, інтереси і потреби
Саме усвідомлений вибір професії впливає на подальше щасливе життя,  визначає успішність самореалізації.
Правда, важливо,  щоб не потратила декілька років свого життя на навчання,  яке не згодиться, щоб не була посереднім спеціалістом в ніші, яка не  до душі?
Тому  до  професійного самовизначення потрібно ставитись усвідомлено.
У підлітковому віці формується характер і система цінностей, формується самоідентичність, власні погляди на життя, оцінюються власні можливості та здібності.
 Якщо вчасно та адекватно оцінити свої можливості та розвивати здібності, людина зможе якнайповніше реалізувати себе в житті.
 В МЦ « Благомед»  за допомогою психолога  та сучасних методів тестування ваша дитина зможе отримати поглиблений аналіз особистості, здібностей, професійних спрямувань, усвідомити своє покликання  та мудро  обрати професію
Вік – від 12 до 18 років.
Наші психологи  допоможуть :
✅Виявити професійні схильності.
✅Отримати рекомендації щодо вибору майбутньої професії за формулою : Хочу – Можу – Потрібно.
✅Отримати рекомендації розвитку в обраній професії.
Допоможіть дитині свідомо обрати сферу, де вона зможе повноцінно реалізуватися і стати щасливою)
logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Всі права захищенно Благомед 2019