Допомога бійцям АТО від МЦ “Благомед”

27.01.2015

Для сайта

Власником  медичного центру «Благомед» Ліщук С.В. прийнято рішення передати реанімомобіль  Мерседес…  військовим Волинського батальону, які на Сході захищають наше майбутнє та майбутнє наших дітей.

22 січня 2015 року волонтери ГО «Автомайдан України» отримали 30 пар спецвзуття, теплий одяг, продукти для бійців від медичного центру «Благомед».

23 січня 2015 у місті Володимир- Волинський відбулася передача реанімобіля від МЦ «Благомед»  територіальному батальйону «Волинь», що після проведення ротації  знову відправиться на схід.

Авто призначене для того, аби транспортувати поранених із “жовтої” зони (територія, яка не обстрілюється) в “зелену”- там, де є відповідні медичні заклади. Таке авто потрібне для підтримки життєдіяльності пораненого до лікарняного закладу.

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019