Графік подальшого обстеження за програмою визначення серцево-судинного ризику

23.07.2014

вивіска на палатціЗДОРОВЯ ВАШОГО СЕРЦЯ – У ВАШИХ РУКАХ!

Із 7 липня в рамках обласної цільової програми «Волинькард» розпочалося обстеження мешканців міста Луцька щодо наявності серцево-судинного ризику.
Усі бажаючі можуть пройти обстеження і визначити, який у них ризик захворіти на серцево-судинні захворювання. Для цього кваліфіковані медичні працівники визначають рівень холестерину, вимірюють артеріальний тиск, окружність талії та опитують про перенесенні захворювання.
Виїзне обстеження проводиться за наступним графіком:
24 липня з 10 до 14 години – вул. Єршова (район магазину «Фуршет»);
25 липня з 10 до 14 години – вул. Єршова (район магазину «Фуршет»);
28 липня з 10 до 14 години – район ГПЗ (біля ринку);
29 липня з 10 до 14 години – район ГПЗ (біля ринку);
30 липня з 10 до 14 години – район ГПЗ (біля ринку).

Про наступні місця та дати, де проводитиметься виїзне обстеження населення буде повідомлено пізніше.

Акція проводиться Центром моніторингу обстеження населення регіональної програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Волинькард» у співпраці з КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» та медичного центру «Благомед».

Для довідки:
– контролюйте свій рівень артеріального тиску. У нормі він має бути нижчий 140/90 мм.рт.ст., незалежно від віку та статі.
– холестерин – основний ворог серця, адже саме він формує атеросклеротичні бляшки в судинах і призводить до інфаркту та інсульту. У здорової людини холестерин має бути нижчим ніж 5,0 ммоль/літр, при наявності захворювань серця – менше 4,0-4,5 ммоль/літр;
– підвищений рівень глюкози в крові збільшує ризик розвитку інфаркту та інсульту. Норма глюкози: 3,3 – 5,5 ммоль/літр.

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019