Холтерівський моніторинг ЕКГ

19.08.2012

холтер

Холтерівський моніторинг ЕКГ – це безперевний запис електрокардіограми протягом 24-48 годин. Широко застосовується для діагностики ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Для проведення добового моніторингу використовують невеликий реєстратор (вагою 80 грам) , який пацієнт носить з собою ( на ремені через плече або на поясі). Інформація з реєстратора переноситься на комп’ютер для аналізу. Програма обробки даних забезпечує виявлення й аналіз усіх видів аритмій і нападів стенокардії.

Усім пацієнтам у разі холтерівського моніторингу видають щоденник, у якому пацієнт відзначає своє самопочуття,скарги, вид діяльності,фізичне навантаження,використання лікарських препаратів, час настання сну. Співставлення отриманих результатів добового моніторингу і даних із щоденника дозволяє виявити зв’язок між змінами на електрокардіограмі і видом діяльності, самопочуттям хворого, оцінити ефективність лікарських засобів, допомагає точніше будувати програми лікування таких хворих.

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019