Кольпоскопія

19.08.2012

Кольпоскопія – один із провідних методів обстеження шийки матки, що проводиться за допомогою оптичного приладу – кольпоскопа.

У медичному центрі «Благомед» кольпоскопію проводять сучасним кольпоскопом С-140 – це бінокулярний мікроскоп з електронним фотоапаратом, відеокамерою та освітлювальним приладом.

Унікальність апарата надає можливість спеціалісту-гінекологу:

– збільшувати зображення під час огляду обстежуваної ділянки в 3, 5, 8, 10 і 20 разів

– виявити та конкретизувати найменші патологічні зміни епітелію шийки матки

– чітко відмежувати вогнище ураження від незміненою ділянки слизової

– здійснити прицільне взяття мазків та прицільну біопсію, що гарантує високу достовірність діагностики

– зафіксувати патологічний процес до і після лікування (фото-діагноз)

Види кольпоскопії:

– проста (обстеження проводиться без застосування лікарських засобів)

– розширена (діагностична цінність дослідження підвищується після попередньої обробки та фарбування шийки матки 3 % розчином оцтової кислоти і розчином Люголя).

Протипоказань для проведення кольпоскопії немає.

Тривалість процедури від 5 до 15 хвилин, а діагностична цінність цього методу обстеження надзвичайно велика. Цей метод дає можливість найбільш ранньої діагностики усіх захворювань шийки матки, у тому числі і онкологічних. Витративши декілька хвилин на обстеження, Ви можете заощадити здоров’я на все життя!

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019