Лазеротерапія

19.08.2012

Лазеротерапія – це метод фізіотерапії, під час якого з метою лікування і профілактики захворювань використовують світлове випромінювання (інфрачервоне та червоне).

МЦ «Благомед» для проведення лазеротерапії оснащений професійним лазерним терапевтичним апаратом «Ліка – терапевт».

Енергія інфрачервоного і червоного випромінювання при поглинанні тканинами переходить в основному в теплоту, викликаючи посилення кровообігу, випоту і обміну речовин в тканинах, що сприяє розсмоктуванню запальних вогнищ і зменшенню інтенсивності больового синдрому не тільки в місці безпосередньої дії на шкіру, але і у внутрішніх органах.

Показаннями до застосування лазеротерапії з переважним використовуванням інфрачервоного випромінювання служать захворювання:

– опоно-рухового апарату,
– хвороби і травми центральної і периферичної нервової системи,
– периферичних судин,
– деякі захворювання внутрішніх органів ( виразкова хвороба шлунку),
– хвороби очей,вуха,
– залишкові явища після опіків і обморожень.

Червоне опромінення: гострі та підгострі запальні захворювання шкіри, герпес, трофічні язви.

Абсолютним протипоказанням для лазеротерапії є новоутворення або підозра на їх наявність, активні форми туберкульозу, кровотечі, недостатність кровообігу другої і третьої стадії.

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019