Пресотерапія

19.08.2012

пресотерапія
Пресотерапія – це ефективний метод при лікуванні целюліту, ожиріння, набряків та інших захворювань, пов’язаних з порушенням циркуляції крові та лімфи, а також є хорошою профілактикою варикозного захворювання вен.

Пресотерапія – (лімфодренаж) – метод, заснований на ритмічній стимуляції м’язів у певній послідовності з метою викликати природний дренаж лімфи і зменшити вміст рідин і токсинів.

Пресотерапія:

• виводить з організму надлишки рідини і шкідливі токсичні речовини
• відновлює водний баланс( що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини)
• поліпшує венозний кровообіг
• активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах( активізує рецептори клітини, відповідальні за розщеплення жиру).

У МЦ «Благомед» для проведення пресотерапії застосовують апарат Lymphastim 12 EASY від компанії BTL (один з провідних виробників медичного обладнання) – це універсальний апарат для лімфодренажа. Усього одна процедура, виконана за допомогою апарату для пресотерапії, замінює 20-30 сеансів ручного масажу.

На пацієнта одягаються спеціальні штани, оснащені пневмокамерами( з принципом роботи як у манжети для вимірювання тиску). Камери в певному порядку здуваються або наповнюються повітрям. Здійснюваний таким способом масаж дозволяє позбутися від набряків, значно зменшити об’єми тіла. Робота апарату для пресотерапії імітує м’язові скорочення. Процедура не викликає неприємних відчуттів і займає близько 40 хвилин.

Максимально ефективного результату можна отримати , застосовуючи антицелюлітні засоби (креми) під час процедури. Перед проведенням процедури фахівці рекомендують випити 2 склянки води.

Після першого сеансу об’єм стегон може зменшитися на півтора – два сантиметри, за рахунок позбавлення тканин від зайвої рідини. Курс зазвичай включає в себе 8-12 процедур. Під час процедури відчуваються приємне тепло у всьому тілі, поліпшується настрій, досягається ефект глибокої релаксації. Після процедури людина відчуває себе відпочившою і сповненою сил, а шкіра просто світиться здоров’ям, вражаючи своєю пружністю. Не втрачайте можливість бути привабливою та здоровою звертайтесь в Медичний Центр «Благомед».

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019