Разом проти туберкульозу.

26.03.2014

акція червоний хрест 2Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня – в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У місті Луцьку біля центрального корпусу Східноєвропейського національного університету імені  Лесі Українки  24 березя було проведено акцію, приурочену Дню боротьби з туберкульозом. Захід організувала Луцька міська організація Товариства Червоного Хреста України. Медичний центр «Благомед» також прийняв участь у соціальній програмі , а саме пенсіонерам міста була надана можливість зробити безкоштовно рентген ОГК (органів грудної клітки) та здати необхідні аналізи.

акція червоний хрест

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019