“Ростемо здоровими” – програма для дітей від народження і до 3 років

20.12.2013

ростемо здоровими

З початку 2014 року стартує нова програма «Ростемо здоровими».

Мета цієї програми – професійне медичне спостереження за дитиною від моменту народження і до 3 років, профілактика різних захворювань, вакцинація.

Згідно з Наказом МОЗ України від 20 березня 2008 року № 149 обов’язкові медичні профілактичні огляди дітей віком до 3 років проводяться з метою моніторингу стану їх здоров’я та здійснення ефективних заходів щодо охорони здоров’я та розвитку дітей цієї вікової групи шляхом :

–         оцінки стану здоров’я кожної дитини;

–         оцінки фізичного та психомоторного розвитку;

–         оцінки вигодовування та харчування;

–         своєчасного виявлення захворювань;

–         проведення вакцинації;

–         консультування батьків з питань догляду за дитиною, раціонального харчування, розвитку дитини, профілактики нещасних випадків та травм.

В обсяг програми включено згідно плану: 19 обов’язкових медичних профілактичних оглядів дитини віком до 3 років (13 оглядів лікарем – педіатром та 6 оглядів медичною сестрою), проведення вакцинації та лабораторних і функціональних обстежень, консультування вузькими спеціалістами.

За кожною новонародженою дитиною постійно буде спостерігати Ваш лікар – педіатр, якому буде відома медична історія дитини. Огляди та консультації, за бажанням, можуть проводитися як в медичному центрі, так і вдома.

Перевагами такого спостереження за дитиною є відсутність черг – прийом здійснюється за попереднім записом, що значно знижує ризик контакту Вашої дитини з хворими дітками.

Вакцинація проводиться відповідно до календаря щеплень, окрім цього можливе щеплення дітей від грипу. При цьому використовуються лише сертифіковані якісні та безпечні європейські вакцини, які доставляються в МЦ «Благомед» з дотриманням необхідного холодового ланцюга.

Медичний центр “Благомед”  пропонує для Вас та Ваших дітей  :

–         сучасне та високоточне обладнання для якісного ультразвукового обстеження всіх органів та систем

–          УЗД серця

–         рентгенологічне обстеження з мінімальним опроміненням, що дуже важливо для діток

–         Єдина на Волині відеоендоскопічна система з тонким педіатричним шлунковим зондом , що гарантує максимальний комфорт під час обстеження та мінімальну травматизацію слизової оболонки

–          денний стаціонар

–         фізіотерапевтичний кабінет з новітньою апаратурою

–         кабінет алергологічної діагностики (шкірні проби методом прик-тест )

–         соляна кімната для проведення сеансів гало терапії – лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом , що особливо ефективне при лікуванні дітей .

З турботою про діток , з повагою до батьків МЦ «Благомед» 

Підготувала лікар-педіатр МЦ “Благомед” Олексюк Ольга.

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019