Сімейний фестиваль добра «Острів дитинства»

02.06.2015

11 червня за підтримки Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради проводився сімейний фестиваль добра «Острів дитинства». Захід відбувався у рекреаційному комплексі «Острів», що у с. Озерце, Ківерцівського району. Основний лейтмотив заходу – «Україна єдина сім’я».
Особливими гостями фестивалю були демобілізовані учасники антитерористичної операції та їх сім’ї.
Медичний центр “Благомед” надав 125 безкоштовних сертифікатів дітям з цих сімей на відвідування соляної кімнати (курсом 10 сеансів кожен), а також придбав фарби для організації фестивалю. З вітальним словом перед учасниками свята виступив головний лікар МЦ “Благомед” Ростислав Зубик.


Під час заходу проводились майстер-класи, ярмарки, флеш – моби, художні пленери, виставка малюнків маленьких українців, сімейні та дитячі розваги, рибалка та польова кухня, виступи дитячих колективів.

2 3 4 безкоштовний сертифікат

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Всі права захищенно Благомед 2019