Шановні пацієнти!

20.03.2020
uvaga.png

Виконуючи рішення міської ради про карантин у місті та турбуючись про вашу безпеку ми рекомендуємо утриматися від планових оглядів в лікаря (по можливості перенести візит на час після зняття карантину)

❗Якщо у вас симптоми гострої респіраторної інфекції (нежить, першіння або біль в горлі, кашель, підвищення температури тіла), будь ласка, звертайтеся до сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація – це дозволить вам якнайскоріше отримати всю необхідну допомогу та пройти обстеження.

❗Якщо ви протягом 2 останніх тижнів повернулися з-за кордону або ж перебували у контакті з особами, що повернулися з країн, де є випадки коронавірусу і вам потрібно на огляд до лікаря – також зверніться до сімейного лікаря, з яким у вас декларація.

Всі пацієнти, які розпочали у нас лікування мають призначені огляди у спеціалістів на прийом потраплять.
Запис за телефонами 050 378 70 70, 050 378 60 60, 067 332 73 63

❌На період карантину у нас відсутня послуга “Виклик лікаря додому”

❗Супровід осіб з інвалідністю та дітей обмежено до однієї особи

✅На наших рецепціях проведена обмежувальна лінія, яка визначає безпечну дистанцію (1,5 метра) між пацієнтами – її потрібно дотримуватися!

✅На прийом до лікаря просимо заходити у масці.

✅❗На усіх постах на кожному поверсі є дезинфектори для рук – будь ласка, користуйтеся.

Не нехтуйте правилами!

Дотримуйтеся карантину, уникайте скупчення людей, мийте руки, не торкайтеся обличчя. Ми поруч, ми нагадуємо про прості правила та бережемо своїх пацієнтів.

Бо ми турбуємося про вас

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019