Відповіді про вакцину Бустрікс або Бустрікс поліо

04.03.2020
vakczyny.png

На головні запитання про вакцину Бустрікс або Бустрікс поліо відповідає сімейний лікар Світлана Смаль
Чим відрізняється вакцина проти правцю та дифтерії АКД-М від вакцини Бустрікс чи Бустрікс поліо?
✅Бустрікс має додатково кашлюковий компонент. Вакцинація вакциною Бустрікс рекомендована передусім дорослим членам родини, де скоро має народитися немовля, щоб захистити новонародженого малюка до його планової вакцинації, створивши так званий “ефект кокону”.
❗❗❗Дорослі можуть хворіти на кашлюк, навіть не знаючи цього, вважаючи, що у них “просто сильний кашель”, а у маленької дитини приступи кашлюку можуть викликати зупинку дихання.

✅Також цією вакциною вакцинують вагітних на терміні 21-36 тижнів.

✅Вакцинація Бустріксом проводиться при травмах, що супроводжуються пошкодженнями цілісності шкіри і можливим забрудненням (укуси, опіки, порізи).
У таких випадках робиться екстрена профілактика правцю з використанням правцевого антотоксину або, якщо його немає, то вакциною Бустрікс або АДП М (Індія)
❓Коли потрібно проводити планову вакцинацію дорослих від дифтерії, правця та кашлюку?
✅Вакцинація від дифтерії та правця потрібна кожні десять років.
❗Важливо знати! Щеплення, зроблені у дитинстві, не формують пожиттєвого імунітету.
👆Також варто знати: пацієнт має вибір. Держава забезпечує (при наявності декларації з сімейним лікарем) безкоштовну вакцинацію індійською вакциною або ж пацієнт може за власні кошти вакцинуватися вакцинами Бустрікс.
Записатися на прийом до сімейного лікаря на консультацію щодо щеплень можна за телефонами (0332) 77 08 09
(0332) 77 08 12
(050) 378 70 70
(050) 378 60 60
(067) 332 73 63

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Всі права захищенно Благомед 2019