Забір крові у дитини: з вени чи з пальчика – як краще?

30.09.2021
news2233.jpg
Відразу скажемо: у медичному центрі “Благомед” можливо здати і з вени, і з пальчика).
У будь-якому варіанті це буде з дотриманням всіх правил та з мінімум стресу для дитини.
І розглянемо переваги та можливі недоліки кожного з методів.
Головна відмінність крові з пальця та з вени – хімічний склад. Говорячи простою мовою, кров з вени набагато «якісніша», багатша за хімічним складом, а відтак і результати аналізів будуть більш точними.
Кров з пальця підходить лише для загального (клінічного) аналізу крові, який виконується за кількістю компонентів, з яких вона складається: лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів, гемоглобіну. Такий аналіз застосовується для загальної перевірки організму, профілактичного медогляду.

Кров з вени дозволяє виявити багато різновидів інфекцій, які неможливо «знайти» у капілярній крові. Вона може «розказати» про інфекції, аутоімунні захворювання, проблеми з гормонами, порушення в роботі внутрішніх органів, а також виявити анемію, зниження імунітету, алергію, патології серцево-судинної системи тощо.
Крім того, з вени можна взяти більше крові для кількох аналізів одночасно.
Так, діти часто аналізу з вени бояться більше.
 Але він насправді менш болючий) Страх дитини виникає через те, що процедура їй більш незвична психологічно, ніж “коль у пальчик”.
Але підготуватися можна правильно до будь-якого виду аналізу і провести його без стресу.
Ми виконуємо обидва види забору крові у дітей і в обох випадках робимо це якісно, з любов’ю та повагою до маленької Особистості
logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019