Дитячий нейрохірург Михайло Ловга — спеціаліст, ім’я якого варто просто назвати, і пацієнти відразу розуміють, про кого йдеться

27.08.2021
news-blagomed-2021.jpg

Дитячий нейрохірург Михайло Ловга — спеціаліст, ім’я якого варто просто назвати, і пацієнти відразу розуміють, про кого йдеться.
Починаючи з 21 серпня 2021 року Михайло Ловга буде консультувати пацієнтів у медичному центрі “Благомед”.

Головна лікарка Благомеду Ольга Назаревич:
“Об’єднувати зусилля з найкращими спеціалістами для того, щоб надавати якісну допомогу пацієнтам — одне із наших пріоритетних завдань. Ми запросили до консультування в наш медичний центр Михайла Ловгу, бо розуміємо, що батькам дітей із серйозними нейрохірургічними діагнозами важливо отримати допомогу вчасно та в комфортних умовах. Крім того, у нас працюють кваліфіковані дитячі неврологи, лікарі функціональної діагностики, УЗД, ренгенографія, при потребі, можна відразу отримати консультацію суміжних спеціалістів”

Нейрохірург Михайло Ловга:
“При складних захворюваннях головного та спинного мозку важливо не втрачати час. Сучасне розуміння проблеми, вчасна діагностика і правильно складений план лікування рятують життя. Дуже добре те, що тепер з’явилося ще одне місце, де я можу консультувати. Консультації відбуватимуться раз у 2-3 тижні, як правило, в суботу. Що також зручно для батьків: вихідний день”

З якими діагнозами, порушеннями чи підозрами на порушення варто звертатися на консультацію до нейрохірурга Михайла Ловги?

Будь-які захворювання головного та спинного мозку, які потребують лікування у нейрохірурга:
– вади розвитку головного та спинного мозку (арахноїдальні кисти; спинно-мозкові кили (спіна біфіда); тетерінг-синдроми)
– епілепсія (хірургічне лікування)
– ДЦП (хірургічне лікування спастики)
– пухлини головного та спинного мозку
– черепно-мозкові травми та їх наслідки
– інші

Перша дата, коли відбудуться консультації Михайла Ловги – 21 серпня, з 9 до 16 години

Для запису телефонуйте 050 378 70 70

logo_white

Медичний центр з висококваліфікованими лікарями, точною діагностикою, призначенням медикаментів згідно європейських стандартів доказової медицини в поєднанні з ефективною фізіотерапією – повний комплекс медичної допомоги високого рівня, спрямований на повернення, збереження а примноження здоров’я

Останні новини

Всі права захищенно Благомед 2019